Strona główna

Tablice informacyjne - reklamowe.

Tablice reklamowe - doskonała forma reklamy zewnętrznej. Wykonujemy tablice reklamowe w różnych formatach oraz z zastosowaniem różnych materiałów. Konstrukcje nośne wykonujemy z profili stalowych, zabezpieczanych warstwą farby antykorozyjnej. Tworzymy również konstrukcje pod indywidualne, niestandardowe zamówienia. Tablice mogą być wykonane jako jednostronne, umożliwiając montaż bezpośrednio na elewacji budynku, wolnostojące jedno i dwustronne - tablica wraz z konstrukcją jest umieszczana bezpośrednio w gruncie oraz tablica wraz z konstrukcją przeznaczoną do montażu na dachach.

Oklejanie pojazdów

zmiana koloru / stylizacja / reklama

Nasza agencja reklamowa pozwoli Państwu zrealizować pomysły na reklamę swojej firmy, sklepu czy punktu usługowego. Zawsze doradzimy, które rozwiązanie jest korzystne oraz jak zaplanować realizację zlecenia. Nie pozostawiamy klienta samego, świadcząc usługi serwisowe oraz montażowe w pełnym zakresie naszej działalności. Dysponujemy własnym parkiem maszynowym, co znacznie skraca czas oczekiwania na realizację zlecenia.

Polecamy również :

Wizytówki jednostronne, dwustronne, matowe oraz w połysku.

Gorąco polecamy usługę projektowania oraz druku wizytówek firmowych. Wizytówki nasze drukujemy na wysokiej jakości papierze, powlekanym folią błyszczącą lub matową. Mogą Państwo z naszej strony liczyć na poprawnie zaprojektowaną szatę graficzną i estetycznie, w sposób powtarzalny przycięte krawędzie wydruku. Zapraszamy.

Wizytówki jednostronne, dwustronne, matowe oraz w połysku.
Wizytówki jednostronne, dwustronne, matowe oraz w połysku.

Cechą naszych wizytówek jest wysoka jakość druku oraz projekt graficzny.