Strona główna

Kasetony reklamowe świetlne.

Kasetony reklamowe podświetlane to jedna z wielu możliwości zaprezentowania nazwy firmy lub punktu, w którym prowadzona jest działalność handlowa lub usługowa. Z powodzeniem można montować je na elewacji budynku, witrynach sklepowych i wszędzie tam, gdzie ważne jest przyciąganie wzroku potencjalnych klientów i zainteresowanie ich ofertą. Kasetony świetlne jedno lub dwustronne wykonane z profilu aluminiowego z możliwością malowania proszkowego oraz lica (przodu) z pleksy. Lico może zostać oklejone grafiką wyciętą z folii ploterowej lub wydrukiem dedykowanym do podświetleń. Całość podświetlona diodami ledowymi. Kasetony wykonujemy również z dibondu - materiału kompozytowego, nadając konstrukcji szlachetniejszego wyglądu. Grafika wówczas może zostać wyfrezowane i podklejona pleksą. Wykonanie każdego kasetonu zależy od projektu oraz wskazówek przekazanych nam przez klienta.

Oklejanie pojazdów

zmiana koloru / stylizacja / reklama

Nasza agencja reklamowa pozwoli Państwu zrealizować pomysły na reklamę swojej firmy, sklepu czy punktu usługowego. Zawsze doradzimy, które rozwiązanie jest korzystne oraz jak zaplanować realizację zlecenia. Nie pozostawiamy klienta samego, świadcząc usługi serwisowe oraz montażowe w pełnym zakresie naszej działalności. Dysponujemy własnym parkiem maszynowym, co znacznie skraca czas oczekiwania na realizację zlecenia.

Polecamy również :

Wizytówki jednostronne, dwustronne, matowe oraz w połysku.

Gorąco polecamy usługę projektowania oraz druku wizytówek firmowych. Wizytówki nasze drukujemy na wysokiej jakości papierze, powlekanym folią błyszczącą lub matową. Mogą Państwo z naszej strony liczyć na poprawnie zaprojektowaną szatę graficzną i estetycznie, w sposób powtarzalny przycięte krawędzie wydruku. Zapraszamy.

Wizytówki jednostronne, dwustronne, matowe oraz w połysku.
Wizytówki jednostronne, dwustronne, matowe oraz w połysku.

Cechą naszych wizytówek jest wysoka jakość druku oraz projekt graficzny.