Strona główna

Okleina zabezpieczająca elementy karoserii.

Karoseria samochodu podczas eksploatacji, narażona jest na wiele uszkodzeń. Pomijając uszkodzenia powstałe podczas kolizji drogowej istnieje wiele innych czynników, które narażają powłokę lakierniczą. Są to zarysowania i odpryski na masce pojazdu, zmatowienia na lusterkach, uszkodzenia progów drzwi i bagażnika.
Zabezpieczenia wykonujemy foliami profesjonalnymi, dostosowanymi do powierzchni na które będzie naklejana oraz z odpowiednimi parametrami, gwarantującymi długą żywotność zabezpieczenia. Zapraszamy.

Oklejanie pojazdów

zmiana koloru / stylizacja / reklama

Nasza agencja reklamowa pozwoli Państwu zrealizować pomysły na reklamę swojej firmy, sklepu czy punktu usługowego. Zawsze doradzimy, które rozwiązanie jest korzystne oraz jak zaplanować realizację zlecenia. Nie pozostawiamy klienta samego, świadcząc usługi serwisowe oraz montażowe w pełnym zakresie naszej działalności. Dysponujemy własnym parkiem maszynowym, co znacznie skraca czas oczekiwania na realizację zlecenia.

Polecamy również :

Wizytówki jednostronne, dwustronne, matowe oraz w połysku.

Gorąco polecamy usługę projektowania oraz druku wizytówek firmowych. Wizytówki nasze drukujemy na wysokiej jakości papierze, powlekanym folią błyszczącą lub matową. Mogą Państwo z naszej strony liczyć na poprawnie zaprojektowaną szatę graficzną i estetycznie, w sposób powtarzalny przycięte krawędzie wydruku. Zapraszamy.

Wizytówki jednostronne, dwustronne, matowe oraz w połysku.
Wizytówki jednostronne, dwustronne, matowe oraz w połysku.

Cechą naszych wizytówek jest wysoka jakość druku oraz projekt graficzny.