Strona główna

Foliowanie okien - ozdobne, reklamowe, przeciwsłoneczne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą oklejania okien folią z zadrukiem oraz folią dekoracyjną i przeciwsłoneczną.

Foliowanie okien to usługa związana z oklejaniem okien różnymi foliami, w zależności od zastosowania.
Wykonujemy oklejanie okien folią perforowaną, na której znajduje się nadruk, folią dekoracyjną, folią antywłamaniową, przyciemniającą oraz folią typu lustro weneckie.

Oklejanie pojazdów

zmiana koloru / stylizacja / reklama

Nasza agencja reklamowa pozwoli Państwu zrealizować pomysły na reklamę swojej firmy, sklepu czy punktu usługowego. Zawsze doradzimy, które rozwiązanie jest korzystne oraz jak zaplanować realizację zlecenia. Nie pozostawiamy klienta samego, świadcząc usługi serwisowe oraz montażowe w pełnym zakresie naszej działalności. Dysponujemy własnym parkiem maszynowym, co znacznie skraca czas oczekiwania na realizację zlecenia.

Polecamy również :

Wizytówki jednostronne, dwustronne, matowe oraz w połysku.

Gorąco polecamy usługę projektowania oraz druku wizytówek firmowych. Wizytówki nasze drukujemy na wysokiej jakości papierze, powlekanym folią błyszczącą lub matową. Mogą Państwo z naszej strony liczyć na poprawnie zaprojektowaną szatę graficzną i estetycznie, w sposób powtarzalny przycięte krawędzie wydruku. Zapraszamy.

Wizytówki jednostronne, dwustronne, matowe oraz w połysku.
Wizytówki jednostronne, dwustronne, matowe oraz w połysku.

Cechą naszych wizytówek jest wysoka jakość druku oraz projekt graficzny.