Strona główna

Poligrafia - wydruki

Nasza firma oferuje wykonywanie usług poligraficznych od projektu do gotowego produktu. Podczas tworzenia projektu możemy opracować logotyp, stronę merytoryczną oraz zdjęcia produktu.

Co możemy zapewnić?

Opracowanie systemu identyfikacji wizualnej, kreacja logotypu wraz z książką znaku, projekty i skład ulotek, folderów, kalendarzy, książek, plakatów oraz akcydensów. Nawiązując do reklamy zewnętrznej, wykonujemy również opracowania graficzne np. banery, billboardy, reklamy na samochody.

Projekt oraz wydruk

Nasza oferta w zakresie poligrafi nie ogranicza się wyłącznie do opracowania graficznego. Zajmujemy się drukiem na wielu nośnikach a jakość naszych produktów jest trwała, precyzyjnie docięta, na materiałach wysokiej jakości.

Oklejanie pojazdów

zmiana koloru / stylizacja / reklama

Nasza agencja reklamowa pozwoli Państwu zrealizować pomysły na reklamę swojej firmy, sklepu czy punktu usługowego. Zawsze doradzimy, które rozwiązanie jest korzystne oraz jak zaplanować realizację zlecenia. Nie pozostawiamy klienta samego, świadcząc usługi serwisowe oraz montażowe w pełnym zakresie naszej działalności. Dysponujemy własnym parkiem maszynowym, co znacznie skraca czas oczekiwania na realizację zlecenia.

Polecamy również :

Wizytówki jednostronne, dwustronne, matowe oraz w połysku.

Gorąco polecamy usługę projektowania oraz druku wizytówek firmowych. Wizytówki nasze drukujemy na wysokiej jakości papierze, powlekanym folią błyszczącą lub matową. Mogą Państwo z naszej strony liczyć na poprawnie zaprojektowaną szatę graficzną i estetycznie, w sposób powtarzalny przycięte krawędzie wydruku. Zapraszamy.

Wizytówki jednostronne, dwustronne, matowe oraz w połysku.
Wizytówki jednostronne, dwustronne, matowe oraz w połysku.

Cechą naszych wizytówek jest wysoka jakość druku oraz projekt graficzny.