Strona główna

Reklama zewnętrzna

Reklama zewnętrzna – jako jedna z form promocji marketingowej, która może być prezentowana w formie statycznej jak tablice reklamowe, banery oraz aktywnej np. reklama świetlna. Reklama zewnętrzna ma na celu szybką identyfikację produktu, marki lub miejsca (firma lub sklep)

Co możemy zapewnić?

Odpowiedni dobór kolorystyczny reklamy, projekt uwzględniający aspekty estetyczne jak i skuteczny przekaz, trwałość oraz montaż.

„Wyróżnij się, albo zgiń”

Przygotowanie reklamy zewnętrznej nie może być jednak kwestią przypadku, ale musi być przemyślanym działaniem. Reklama outdoorowa powinna być czytelna i budzić pożądane (a nie mylne) skojarzenia. Wiele jest bowiem przekazów mało wyrazistych, które słabo albo w ogóle nie określają intencji reklamodawców - za dużo w nich elementów, zbędnych informacji i „upiększaczy”.

Oklejanie pojazdów

zmiana koloru / stylizacja / reklama

Nasza agencja reklamowa pozwoli Państwu zrealizować pomysły na reklamę swojej firmy, sklepu czy punktu usługowego. Zawsze doradzimy, które rozwiązanie jest korzystne oraz jak zaplanować realizację zlecenia. Nie pozostawiamy klienta samego, świadcząc usługi serwisowe oraz montażowe w pełnym zakresie naszej działalności. Dysponujemy własnym parkiem maszynowym, co znacznie skraca czas oczekiwania na realizację zlecenia.

Polecamy również :

Wizytówki jednostronne, dwustronne, matowe oraz w połysku.

Gorąco polecamy usługę projektowania oraz druku wizytówek firmowych. Wizytówki nasze drukujemy na wysokiej jakości papierze, powlekanym folią błyszczącą lub matową. Mogą Państwo z naszej strony liczyć na poprawnie zaprojektowaną szatę graficzną i estetycznie, w sposób powtarzalny przycięte krawędzie wydruku. Zapraszamy.

Wizytówki jednostronne, dwustronne, matowe oraz w połysku.
Wizytówki jednostronne, dwustronne, matowe oraz w połysku.

Cechą naszych wizytówek jest wysoka jakość druku oraz projekt graficzny.