Strona główna

Strony internetowe

Na potrzeby klienta tworzymy spersonalizowane, ściśle według wytycznych, produkty takie jak strony www, serwisy oraz sklepy internetowe. Nasze produkty oparte są o indywidualnie wykonany, efektowny projekt graficzny, dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta. Większość realizowanych przez nas projektów wykonana jest w oparciu o nowoczesny i autorski, stale rozwijany, system CMS. System ten umożliwia zarządzanie treścią strony - dodawanie aktualności, zmiany tekstów na stronie, dodawanie lub usuwanie zdjęć itd

Co możemy zapewnić?

Pomożemy właściwie dobrać oraz rozplanować treść na stronie, wykonamy niezbędny materiał fotograficzny i zapewnimy funkcjonalną domenę wraz z przestrzenią na serwerze.

Co dalej?

Po zakończonej usłudze, nasi klienci mogą zawsze liczyć na pomoc z naszej strony. Najczęściej dotyczy ona zmian na stronach internetowych, dodatkowych zdjęć i innych materiałów na nich zamieszczonych. Pomagamy również w konfigurowaniu nowych adresów mailowych.

Oklejanie pojazdów

zmiana koloru / stylizacja / reklama

Nasza agencja reklamowa pozwoli Państwu zrealizować pomysły na reklamę swojej firmy, sklepu czy punktu usługowego. Zawsze doradzimy, które rozwiązanie jest korzystne oraz jak zaplanować realizację zlecenia. Nie pozostawiamy klienta samego, świadcząc usługi serwisowe oraz montażowe w pełnym zakresie naszej działalności. Dysponujemy własnym parkiem maszynowym, co znacznie skraca czas oczekiwania na realizację zlecenia.

Polecamy również :

Wizytówki jednostronne, dwustronne, matowe oraz w połysku.

Gorąco polecamy usługę projektowania oraz druku wizytówek firmowych. Wizytówki nasze drukujemy na wysokiej jakości papierze, powlekanym folią błyszczącą lub matową. Mogą Państwo z naszej strony liczyć na poprawnie zaprojektowaną szatę graficzną i estetycznie, w sposób powtarzalny przycięte krawędzie wydruku. Zapraszamy.

Wizytówki jednostronne, dwustronne, matowe oraz w połysku.
Wizytówki jednostronne, dwustronne, matowe oraz w połysku.

Cechą naszych wizytówek jest wysoka jakość druku oraz projekt graficzny.